Przejdź do treści

Udział w warsztatach to 8 tygodni wyzwań graficznych. Oglądasz lekcje video: najpierw trochę teorii, potem video instrukcja, potem tworzysz wyzwanie tygodnia. Odsyłasz zadanie i dostajesz ode mnie graficzny feedback co i jak poprawić. W każdym projekcie dowiesz się co zrobić lepiej. Po 8 tygodniach  nauki zaczynasz projektować jak zawodowiec.

  • Projekty reklamowe
  • Projekty okladek
  • Projekty do druku
  • Projekty grafik na sociale
  • Projekt twojego porfolio
  • Materiały dostępne 24h
  • Feedback do każdego projektu
  • Wersja pro do kupienia niżej: opcja odbycia praktyk do CV
@akademiagraficzna

Replying to @suziuzik jak uczę grafiki w akademii graficznej #grafika #marketing #freelancer #design

♬ original sound – AkademiaGraficzna

Zastanawiasz się, czy jestem właściwą osobą?
Przeczytaj opinie wielu osób, które uczyłem.

Uczestniczyłam w warsztatach Akademia Graficzna. Fajnie, omówione tematy a co najważniejsze uwagi do stworzonych prac. Jak dla mnie bardzo dużo wiedzy i praktyki. Warto uczestoniczy w Akademii, a Michal to bardzo dobry nauczyciel. Polecam

Ewelina Kozłowska-Walczak Avatar Ewelina Kozłowska-Walczak
25 grudnia, 2023

Polecam. Byłem uczestnikiem kursów w Akademii Graficznej prowadzonych przez Michała i zdecydowanie polecam wszystkim zainteresowanym rozwijaniem swoich umiejętności w dziedzinie grafiki. Michał to doskonały instruktor, który potrafi przekazać wiedzę w sposób zrozumiały i przystępny. Podczas kursów zdobyłem wiele cennych informacji i umiejętności, które znacząco wpłynęły na moje umiejętności graficzne. Michał nie tylko posiada głęboką wiedzę w temacie, ale także potrafi ją skutecznie przekazać, co sprawia, że proces nauki jest zarówno efektywny, jak i przyjemny.

Piotr Avatar Piotr
12 grudnia, 2023

Warsztaty pełne konkretów a nie suchej teorii. Wszystko czarno na białym wyjaśniane. Gdy pojawia się problem Pan Michał zawsze pomoże go rozwiązać. Polecam, każdemu to chce nauczyć się dobrze projektować.

Adrian Dymczak Avatar Adrian Dymczak
12 grudnia, 2023

Michał to profesjonalista z krwi i kości. Na kursach przekazuje dużo wartościowej wiedzy, jest stanowczym mentorem. Potrafi docenić dobre prace ale i ocenić poprzez konstruktywną krytykę. Kursy są odpowiednie dla laika jak i osoby, która siedzi już jakiś czas w temacie grafiki. Bardzo podobał mi się kurs i jest mi trochę smutno, że dobiega końca. Czuje, że po kursie poziom mojej wiedzy baaardzo mocno się poszerzył. Jeśli się jeszcze zastanawiacie to nie wahajcie się dalej i bierzcie udział w kursie, warto !!!!

Karolina Ilczuk Avatar Karolina Ilczuk
28 listopada, 2023

Michał to prawdziwy ekspert w dziedzinie grafiki reklamowej. Jego kursy są nie tylko pełne wiedzy, ale także pełne pasji do sztuki tworzenia efektywnych komunikatów wizualnych. Z łatwością tłumaczy skomplikowane koncepcje, sprawiając, że nauka staje się przyjemnością. Gorąco polecam jego kursy wszystkim, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności w świecie grafiki reklamowej.

Miłosz B Avatar Miłosz B
26 listopada, 2023

Michał to świetny nauczyciel. Wiedze przekazuje w fajny i prosty sposob, a sugerowane przez Niego poprawki w projektach zawsze są w punkt. Polecam

aleksandra zielińska Avatar aleksandra zielińska
26 listopada, 2023

Warsztaty oceniam jak najbardziej na 5, merytoryczne podejście, feedback i propozycje zmian otwierają oczy jak i umysł, polecam każdemu 🙂

Łukasz Skrzypa Avatar Łukasz Skrzypa
26 listopada, 2023

Z całego serca rekomenduję kurs prowadzony przez pana Michała. Materiały wideo są niezwykle przemyślane i stanowią świetną alternatywę dla tradycyjnych notatek. Pan Michał oferuje szczegółowe i konstruktywne opinie na temat prac, co świadczy o jego autentycznym zaangażowaniu, a nie tylko dążeniu do zysku, co niestety zdarza się w przypadku "coachy", jak np. ich e-booki. Jego podejście motywuje do dalszego rozwoju i dostarcza realistycznego obrazu branży graficznej. Jeśli jeszcze nie zarabiasz na grafice, warto jest zaoszczędzić na ten kurs. A jeśli już pracujesz w tej dziedzinie i zastanawiasz się, czy możesz podnieść swoje umiejętności, przypomnę słowa samego prowadzącego: "Inwestując nawet 100 zł w swój rozwój, zawsze wychodzimy na tym lepiej." (oczywiście, było to lepiej ujęte:) ) I muszę przyznać, że to stwierdzenie jest absolutnie trafne.

M T Avatar M T
26 listopada, 2023

Serdecznie polecam Pana Michała. Nauczyłam się na tych warsztatach w 2 miesiące więcej niż przez całe 5 lat w szkole, gdzie miałam mieć projektowanie graficzne. Wiedza jest przekazywana w prosty, zrozumiały sposób oraz bardzo skuteczny, a sam feedback naprawdę dużo wnosi.

Emilia Greiff Avatar Emilia Greiff
26 listopada, 2023

Warsztaty 5/5. Dużo wiedzy przekazanej w bardzo przystępny i zrozumiały sposób. Bardzo dużo ćwiczeń praktycznych, czego nie spotkałam do tej pory na innych kursach. Z całego serca polecam warsztaty Michała, jestem mega zadowolona.

Klaudia B Avatar Klaudia B
26 października, 2023

Bardzo dobrze i ciekawie przeprowadzone warstaty graficzne. Sporo się na nich nauczyłem i polecam każdemu, kto realnie chce poprawić swoje umiejętności i oczekuje feedback'u odnośnie swoich prac i sugestii tego, co należy poprawić.

Klaudiusz Piejko Avatar Klaudiusz Piejko
26 października, 2023

Świetny kurs i przede wszystkim bardzo konkretny. Wiedza przekazywana w ciekawy sposób no i najważniejsze zajęcia praktyczne, z których bardzo dużo wyniosłam. Polecam każdemu, kto chce na poważnie rozpocząć swoją przygodę z grafiką.

Sylwia Jarosinska Avatar Sylwia Jarosinska
26 października, 2023

Serdecznie polecam kurs każdemu, kto ma zamiar pójść w stronę grafiki komputerowej! Pan Michał podczas swojego kursu przekazuje wielką dawkę przydatnych informacji z równie wielkim zapałem. Po każdym tygodniu robione są korekty naszych projektów, co jest również ogromnym plusem! Także w skrócie... Jeżeli Ty również chcesz spróbować swoich sił w grafice komputerowej zacznij od kursu u Pana Michała!

Maciej Gamrat Avatar Maciej Gamrat
26 września, 2023

Miałam przyjemność brać udział w warsztatach u Michała. Pełen profesjonalizm ! Wiedza przekazana w ciekawy sposob i dużo praktycznych ćwiczeń. Polecam bardzo również kanał na TikToku 🙂

Aurelia Puente Avatar Aurelia Puente
4 września, 2023

Konkretnie, szczerze i bez zbednego owijania w te sreberka. Dużo wyniosłam z tych lekcji. Jeśli zaczynasz szczerze polecam

iwi i Avatar iwi i
4 września, 2023

Kurs ten jest właśnie tym czego szukałam. Zaczynałam od zera, nie wiedziałam na co zwracać uwagę, jak tworzyć. W kursie jest wszystko co najważniejsze, materiały są pochłaniające, z niecierpliwością czekałam jak dostanę odpowiedź dotyczącą moich prac. Odpowiedzi dostawałam bardzo szybko. Myślę, że ten kurs jest jedną z najlepszych decyzji jakie podjęłam. Pamiętajcie warto inwestować w siebie. Kurs jest tego warty <3

Wiktoria S Avatar Wiktoria S
3 września, 2023

Zwięźle, treściwie - polecam.

sir Kanaka Avatar sir Kanaka
26 sierpnia, 2023

dobry fachowiec, potrafi pomóc nawet jak człowiek do końca nie wie czego potrzebuje 🙂

Miro Mirowski Avatar Miro Mirowski
26 lipca, 2023

Michał nauczył mnie grafiki i pracy w programie photoshop całkowicie od 0. Zależało mi na maximum praktyki i ciekawej formie zajęć - to też otrzymałam. Wiele projektów przydatnych do portfolio, umiejętności kompozycyjne i dobierania kolorów na podstawie koła kolorów. Super człowiek, praca z pasją. POLECAM

Kinga Pietras Avatar Kinga Pietras
13 lipca, 2023

Super nauczyciel

Dawid Avatar Dawid
13 lipca, 2023

Polecam serdecznie każdemu Pana Michała

Sebastian Pelc Avatar Sebastian Pelc
13 lipca, 2023

Michał uczył mnie na studiach - chciałbym, aby każdy nauczyciel taki był. Świetnie przygotowane zajęcia, wyrozumiały ale też wymagający, przekazuje wiedzę w bardzo prosty i przystępny dla każdego sposób. Przez 4 miesiące tak konkretnej nauki mogę śmiało rzec, że nauczyłem się więcej niż przez pierwsze dwa lata studiów

Norbert Niezgoda Avatar Norbert Niezgoda
13 lipca, 2023

Polecam Michała, robił mi projekty graficzne i doradzał w kwestiach marketingu i reklamy.

Krystian Pustelak Avatar Krystian Pustelak
13 lipca, 2023

Polecam naukę u Pana Michała

Zuzanna Poplewska Avatar Zuzanna Poplewska
13 lipca, 2023

Korzystałem z usług Michała, gdy zaczynałem swoją przygodę jako grafik i cała stanowczością uważam, że nie byłbym teraz w tym miejscu, gdyby nie on

Michał Adamczyk Avatar Michał Adamczyk
13 lipca, 2023

Z panem Michałem znamy się już od dłuższego czasu. Na zajęciach nie ma owijania w bawełnę czy niepotrzebne komplikowanie pracy. Polecam!

Adam Zarzycki Avatar Adam Zarzycki
13 lipca, 2023

Polecam naukę u Pana Michała 😉

Marcin Avatar Marcin
13 lipca, 2023

Poznaj talenty, które uczyłem

Kim jestem?
Od 10 lat jestem projektantem, od trzech lat uczę grafiki zarówno dorosłych jak i młodzież na profilach graficznych. Pracowałem w agencjach reklamowych, dla restauracji, hoteli, wielu innych firm. W czerwcu 2023 wydałem książkę „Biblia Projektanta”, która przekazywała podstawy tego jak budować swoją karierę w branży kreatywnej. Wiem jak nauczyć Cię praktycznych umiejętności, które przydadzą się na etacie czy w drodze freelancera.

Dlaczego moje warsztaty, a nie typowy KURS u kogoś innego?

Nauka u mnie to praktyka z feedbackiem, oznacza to, że każdy projekt, który wykonasz w czasie naszej przygody wróci do ciebie z feedbackiem. W graficzny sposób, pokażę Ci jak poprawić błędy, aby twoje projekty były jeszcze lesze. To nie jest kurs, który obejrzysz i zapomnisz. Nauka u mnie to seria praktycznych projektów, które nauczą Cię podstaw potrzebnych do zastania projektantem, a ja zawsze będę Cię wspierać wskazówkami, jak najlepiej wykorzystać twój potencjał.

Nauka u mnie to elastyczność
Pracujesz, uczysz się? Damy radę.

·  Możesz projektować w dogodnym dla ciebie czasie
·  Materiały masz dostępne 24h na dobę, tworzysz kiedy chcesz
·  Co tydzień dostajesz nowe wyzwanie, a po stworzeniu projektu otrzymujesz feedback i wskazówki co poprawić.
·  Nauka u mnie to droga od podstaw. Kolory typografia, marketing, design. Jesteś studentem grafiki super! Dopiero zaczynasz się uczyć? Też damy radę, nauczę cię wszystkiego co musisz wiedzieć.

PROJEKTY MOICH STUDENTÓW Z NASZYCH ZAJĘĆ

kontakt@akademiagraficzna.pl

Co tydzień tworzysz inny projekt na bazie video
Uczysz się z materiałów dostępnych 24h
Dostajesz weryfikację i feedback po każdym projekcie.

Od czerwca jest również wersja zaawansowana kursu, która polega na tym, że dodatkowo wykonujesz zdalnie… praktykę zawodową. Wiem, że nie jest łatwo zaczynać w tej branży.

Dlatego nawiązałem współprace, w ramach której w czasie 8 tygodniu warsztatów masz szansę na udokumentowane praktyki. 

Jak to wygląda?

Poza zwykłymi projektami w czasie kursu tworzysz też ćwiczeniowe projekty z materiałami graficznymi firmy, z którą współpracujesz. Na ich zdjęciach, z ich logo. W rezultacie po dwóch miesiącach w podstawowej wersji.

– nauczysz się pracować z projektami
– dostaniesz feedback do każdego projektu
– nauczysz się wiele odnośnie marketingu swoich usług
– poprawisz umiejętności dzięki wsparciu i feedbackom
– stworzymy ci portfolio i pokażemy najlepsze strony

W wersji zaawansowanej dostaniesz jeszcze: (zapytaj o wolne miejsce i cenę w mailu)
– wpis do CV i dokument praktyk, projekty fajnej firmy ze zgodą do umieszczenia w folio
– referencje, jeśli twoje projekty będą na odpowiednim poziomie i terminowo oddane
– symulowaną rozmowę kwalifikacyjną. Przemagluję Cię pytaniami i nauczę jak odpowiadać na trudne pytania.
– Listę firm w regionie gdzie mieszkasz, które mogą Cię zatrudnić.
– Starter Guide dla freelancera – jeśli chcesz szukać klientów.

Żaden inny warsztat tyle Ci nie da,
dlatego nie marnuj czasu robiąc projekty do szuflady.


Ucząc się u mnie już 8 tygodniach jesteś dalej niż student po roku nauki grafiki. 
Pomagam Ci na każdym etapie. Poprawiamy błędy, ogarniamy temat, dostajesz
szerokie wsparcie i komentarz do twoich projektów.

Jakie projekty wykonamy?
– Grafika na social media
– Okładka płyty
– Okładka czasopisma
– Składanie tekstów
– Grafika do reklam np. na FB
– Podstawy DTP

Na końcu przygotujemy jeszcze twoje portfolio krok po kroku!

Tak, po tym kursie będziesz mieć portfolio do szukania pracy czy klientów.
+ projekty praktykancie w wersji zaawansowanej.


I wiesz? Nic nie ryzykujesz. Jeśli przez pierwsze 14 dni uznasz, że to nie to, możesz zrezygnować i dostaniesz zwrot kasy.

Czego potrzebujesz do nauki? 

Photoshopa, możesz go kupić tutaj za +/- 50zł miesięcznie

https://www.adobe.com/pl/products/photoshop/compare-plans.html

Opcjonalnie skorzystać z darmowej wersji https://www.photopea.com/

Czy dasz sobie radę, kiedy dopiero zaczynasz?

Warsztaty przygotowałem z myślą o osobach, które są początkujące i na pewno sobie poradzisz. Próg wejścia jest niski,  w materiałach pokazuję dokładnie jak tworzyć projekty. Do tego nauczę się typografii, kolorów, balansu, kompozycji, zatem nawet jeśli zaczynasz damy sobie radę.

Czy mogę otrzymać fakturę na zamówienie?

Oczywiście, że tak

Jeżeli nie będę zadowolony/a, mogę zrezygnować, zwrócisz kasę?

Wiem, że świetnie uczę i daję gwarancję. Jeśli w czasie pierwszych dwóch modułów okaże się, że to nie to, możesz zrezygnować i dostaniesz zwrot kosztów. Zatem nic nie ryzykujesz.

Co zyskasz ucząc się u mnie
– nauczysz się pracować z projektami
– dostaniesz feedback do każdego projektu
– nauczysz się wiele odnośnie marketingu swoich usług
– poprawisz umiejętności dzięki wsparciu i feedbackom
– stworzymy ci portfolio i pokażemy najlepsze strony

Jeżeli wybierzesz wersję pro dostaniesz dodatkowo doświadczenie zawodowe, dokument do cv i dodatkowe projekty, które rozwiną cię jeszcze bardziej. 

Jeżeli chcesz się rozwinąć jako projektant, stworzyć wiele fajnych projektów, nauczyć czegoś praktycznego moje warsztaty w dwa miesiące nauczą cię więcej niż rok na studiach.

kontakt@akademiagraficzna.pl

MGR MICHAŁ JEŻOWSKI

Pracowałem dla agencji reklamowych, teraz wykładam projektowanie.

Wiem czego potrzebujesz, aby znaleźć pracę w branży kreatywnej.

Skorzystaj z mojej wiedzy zawartej w kursie,
a Twoje portfolio pokaże Cię z lepszej strony.

DOROBEK ZAWODOWY
Prawie 10 lat w branży. Projekty dla ponad 100 firm. Poniżej praca naukowa, w której opisywałem oczekiwania pracodawców w branży kreatywnej.

Education in the Field of Marketing Communication. Divergent Expectations of System Participants -Experiences of 4 Countries

Uczę i współpracuję z uczelniami. Tworzę projekty reklamowe i materiały edukacyjne opierające się na grafice
https://wsiz.edu.pl/aktualnosci/o-edukacji-medialnej-praktycznie-zaproszenie-na-konferencje/

Dzielę się wiedzą od wielu lat. Piszę artykuły i książki o tym jak skutecznie działać w grafice i reklamie
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4872456/prawda-reklamy—prosty-przepis-na-dobra-marke