Przejdź do treści

Szukasz sposobu na życie
z grafiki, ale nie chcesz pracować w korporacji?

Mam dla Ciebie świetne rozwiązanie! Zapisz się na nasze warsztaty graficzne i naucz się tworzyć niesamowite grafiki, które będą rozchwytywane przez wszystkich!

WARSZTATY GRAFICZNE

Myślisz, że nie masz talentu, nie martw się – jestem tak dobrym wykładowcą, że jeśli będziesz pracowity zamienię Cię w mistrza Photoshopa | A | Corela | Figmy i innych!

GRAFIKA KOMERCYJNA

NAUKA GRAFIKI, NA KTÓREJ ZAROBISZ PIENIĄDZE

Lubisz grafikę i chcesz tworzyć projekty, które przyniosą Ci pieniądze, pozwolą zdobyć pracę? Pod moim okiem nauczysz się wszystkiego, co musisz umieć, aby zdobyć pracę w agencjach reklamowych, firmach. Pomogę zamieć Twoją pasję do grafiki w profesję przynoszącą profity.

ZAJĘCIA W PEŁNI PRAKTYCZNE
ZAJĘCIA ONLINE RAZ W TYGODNIU

DTP – GRAFIKA DO DRUKU

CHCESZ NAUCZYĆ SIĘ TWORZYĆ PROJEKTY DO DRUKU?

Na moich warsztatach przekonasz się z czym je się poligrafia. Opanujesz podstawy techniczne, nauczysz się odpowiedniego środowska, stworzysz projekty, które następnie wydrukujesz. Wizytówki, katalogi, ulotki, banery, stoiska, książki i inne projekty przestaną być czarną magią a staną się czymś naturalnym

ZAJĘCIA W PEŁNI PRAKTYCZNE
ZAJĘCIA ONLINE RAZ W TYGODNIU

KOMPOZYCJA I KOLORY

KAŻDY MOŻE PROJEKTOWAĆ!

Grafika to taka dziedzina w której o odpowiednim odbiorze projektu decyduje talent… albo profesjonalizm. Ja cenię to drugie i tego Cię nauczę. Zobaczysz jak tworzyć projekty wg wzorów kolorów, jak kreować kompozycje, które dobrze wyglądają. Poznasz tajniki dobierania zdjęć do projektów, kolorów, patternów i staniesz się ekspertem od profesjonalnej grafiki już niedługo!

ZAJĘCIA W PEŁNI PRAKTYCZNE
ZAJĘCIA ONLINE RAZ W TYGODNIU

TYPOGRAFIA I KSZTAŁTY

Czcionki, fonty, kroje – o co tu chodzi i jak to dobierać?

Pewnie nie raz się zastanawiasz jaką czcionkę wybrać do swojego projektu. Szeryfy a może bezszeryfy. Pochylone, a może pogrubione. Jak to wszystko działa, jak jest odbierane i po co jest, o tym przekonasz się w czasie naszych warsztatów. Na zajęciach praktycznych nauczysz się dobierać odpowiednią typografię do potrzeb, poznasz metody pracy i zasady przydatne każdemu, kto projektuje zawodowo

ZAJĘCIA W PEŁNI PRAKTYCZNE
ZAJĘCIA ONLINE RAZ W TYGODNIU

GRAFIKA NA SOCIAL MEDIA

.

Uwielbiasz TIKTOKA, rządzisz na Insta, pracujesz na Facebooku? Odjazd! Pokaże Ci jak tworzyć treści, które chwytają uwagę, sprzedają, budują marki. Nauczysz się tworzyć grafiki, które z powodzenia wykorzystasz prowadząc profile w social media dla firm, na stronach internetowych, w mailingu czy YOUTUBE. Zobaczysz jak łącząc grafikę i psychologię robić grafiki, które budzą zainteresowanie

ZAJĘCIA W PEŁNI PRAKTYCZNE
ZAJĘCIA ONLINE RAZ W TYGODNIU

GRAFIKA PRODUKCYJNA

CHCESZ TWORZYĆ GRY?
Zarządzać projektami
Utworzyć startupy?.

Nauczysz się nie tylko robić ładne grafiki, co tworzyć takie, które rozwiązują konkretne problemy. Myślisz o UX/UI? Ze mną stworzysz dzieła wymagające empatyzacji, poznasz procesy projektowe konieczne w każdym dużym projekcie. Wszystko po to, żeby potem zarządzanie projektami było dla ciebie czymś banalnym.

ZAJĘCIA W PEŁNI PRAKTYCZNE
ZAJĘCIA ONLINE RAZ W TYGODNIU

DLACZEGO MASZ MI UFAĆ?

WYKŁADOWCA GRAFIKI NA UCZELNI WYŻSZEJ
PROJEKTANT ZAWODOWY DLA PONAD 100 FIRM.

Pracowałem dla agencji reklamowych, firm i instytucji. Jestem grafikiem, zatrudniałem i zwalniałem grafików. Wiem czego potrzebujesz, aby już za godzinę wyróżnić się na rynku pracy i zwiększyć swoje szanse na znalezienie pracy. Skorzystasz z mojej wiedzy, praktycznych wskazówek oraz badań naukowych, które przeprowadziłem w celu stworzenia kursu, który ułatwia szukanie pracy w branży kreatywnej.

Niedawno pomiędzy projektami dla firm współtworzyłem pracę naukową na temat studiów graficznych w Polsce, gdzie badałem programu uczelni kreatywny w stosunków do tego czego oczekują pracodawcy. Dzięki temu wiem, czego was uczyć by pomóc zdobyć klientów i pracę.

Education in the Field of Marketing Communication. Divergent Expectations of System Participants -Experiences of 4 Countries

Oprócz tworzenia projektów dla klientów jestem również wykładowcą na uczelni, gdzie uczę projektowania i grafiki. Mam kontakt ze studentami i pasjonatami grafiki na co dzień, wiem jak do Was trafić, jak wam pomóc poradzić sobie z trudami branży kreatywnej.

https://wsiz.edu.pl/aktualnosci/o-edukacji-medialnej-praktycznie-zaproszenie-na-konferencje/

Mój kurs to nie lanie wody, tylko wszystko co chciałbym wiedzieć zaczynając dzisiaj pracę w branży kreatywnej. Dzielę się swoją wiedzą od lat ucząc młode osoby na konsultacjach, na uczelni, tworząc projekty, czy pisząc książki tak jak “Prawda reklamy” – którą napisałem by łatwo przedstawić drogę do świadomego budowania marki.
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4872456/prawda-reklamy—prosty-przepis-na-dobra-marke

Joanna Ścipiór – Mielec

Pomagam Joannie uczyć się
grafiki komercyjnej, zarabiania
na projektach i tego jak połączyć pasję do fotografii z grafiką

Kinga Biena – Katowice

Kinga pozytywnie podchodzi
do świata i chciałaby pójść na studia graficzne. Razem ze mną buduje podstawy potrzebne grafice

Iza Bryś – Wrocław

Iza to przebojowa graficzka.
Na naszych zajęciach u mnie przygotowaliśmy jej pierwsze portfolio, które dało jej pracę.

Michał Adamczyk – Rzeszów

Michał, to utalentowany artysta, który pod moim mentoringiem wygrał konkurs graficzny
w Wiedniu. KLIK

A ty? Czego potrzebujesz?


Chcesz stworzyć portfolio, które zwiększy szanse na pracę
Nauczyć się grafiki komercyjnej od podstaw
Budować swoją pozycję jako freelancer?
A może szukasz zupełnie innej drogi?

napisz na Yezowsky@gmail.com

Razem przygotujemy warsztaty dopasowane do Twoich potrzeb.